Operátor výroby pre automobilový priemysel! Zaujímavé finančné ohodnotenie, príplatky, strava, ubytovanie 3 mesiace zdarma!

26.03.2017 ADECCO Slovakia, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Hľadáme šikovných operátorov výroby pre automobilový priemysel v Malackách - výroba autosedačiek!

Práca na TPP.
Nástupný plat od 3,85 EUR brutto/hodina + príplatky.
Finančná odmena za vykonanú prácu a splnený dochádzkový BONUS.
Garantujeme Vám výplatu do 15. dňa v mesiaci.
Poskytujem stravné lístky, ubytovanie na prvé 3 mesiace ZDARMA.

Práca je vhodnejšia pre mužov! Miesto výkonu práce LOZORNO!
Ak ste držiteľom VZV oprávnenie - veľká výhoda, nie však podmienka!

Ak nie ste vyškolení, nevadí my Vás dostatočne zaučíme!
Upresnenie platových podmienok:
750
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené