Mechanický údržbár - Banská Bystrica

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • vykonávanie pravidelnej a preventívnej údržby výrobných strojov a zariadení
  • odstraňovanie mechanických porúch na jednotlivých zariadeniach
  • zodpovednosť za komunikáciu s dodávateľmi - objednávanie náhradných súčiastok a dielov
  • spolupráca na dlhodobých projektoch v oblasti mechanickej údržby a opravy
  • odstraňovanie mechanických porúch dodatočných / nadstavbových technológií a zariadení
Upresnenie platových podmienok:
Hľadáme Mechanického technika, ktorý má skúsenosti s odstránením mechanické porúch na jednotlivých zariadeniach (CNC stroje) v strojárskej výrobe.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Všeobecne požadované znalosti:
  • VZDELANIE: SŠ (technické zameranie výhodou)
  • POČÍTAČOVÉ ZNALOSTI: Microsoft World (základná znalosť)
  • OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY: schopnosť samostatne viesť svoju prácu, prioritizovať a organizovať, vysoká miera precíznosti a trpezlivosti
  • PRAX: min. 2 roky (CNC stroje - ideálne na trieskové obrábanie)