Anketár/Anketárka - 400 EUR - ve Vašem okolí

25.03.2017 Kleffmann Group, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Různé okresy ve vybraných krajích
Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
kontaktování zemědělských podniků za účelem dotazování
vyplňování dotazníků v místě působení zemědělského podniku
práce s interní databází kontaktů
Ponúkaný plat:
od 400 do 600 EUR
Upresnenie platových podmienok:
Celková odměna se skládá z odměny za kus správně vyplněného dotazníku + bonus za projeté PHM dle spotřeby + bonus za rychlost práce
Iné výhody:
Nic neprodáváme, pouze anonymně sbíráme data.
Není třeba jezdit daleko. Výzkum se provádí ve Vašem okolí. Zemědělské podniky v naší interní databázi jsou po celé ČR.
Termín nástupu do práce:
od 16.5.2017 do 19.6.2017
Termín ukončenia výberového konania:
14.5.2017
Druh pracovného pomeru:
brigáda, vedľajší, živnosť
Informácie pre uchádzača:
Proplacení cesty na školení v rámci úspěšn odevzdaného projektu.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
Všeobecne požadované znalosti:
Stačí mít řidičský průkaz, automobil k dispozici a internetové připojení, aby se neztrácel čas cestováním a komunikace běžela jak na drátkách.
Vodičský preukaz:
Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Již 25 let sbíráme pro své klienty data o zemědělských trzích po celém světě. S výzkumem této specifické oblasti máme bohaté zkušenosti, což z nás činí přední odborníky na marketingový výzkum v agrárním sektoru. Našim klientům, mezi které patří výrobci osiv a přípravků na ochranu rostlin, poskytujeme informace jak o situaci na trzích s přípravky na ochranu rostlin, s osivy, hnojivy a zemědělskou technikou. Díky těmto údajům jsme pak schopni připravovat pro naše klienty na lokální i globální úrovni výstupy a doporučení, které jim pomáhají v co nejlepším zacílení jejich marketingových strategií.
Oblasť pôsobenia:
Iné služby
Adresa:
Kleffmann Group, s.r.o.
tř. Kpt. Jaroše 1927/8
Brno
Česká republika
Kontaktné údaje:
Markéta Floriánová
tř. Kpt. Jaroše 1927/8, Brno, 60200, Česká republika
Tel: 00420/608873818

Reaguj na ponuku