Expedient

25.03.2017 ADECCO Slovakia, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Sučany
Martin
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
* fyzické balenie výrobkov
* balenie, kompletizácia zásielky, váženie zásielky a následná expedícia výrobkov
* dodržiavanie termínov expedície
* spolupráca v oblasti optimalizácie procesov
* zabezpečenie vnútropodnikovej prepravy materiálov a výrobkov
Upresnenie platových podmienok:
dohodou
Iné výhody:
* stabilné dlhodobé zamestnanie
* práca v 2 zmennej prevádzke
* séria benefitov ponúkaných spoločnosťou ADECCO Slovakia s.r.o.
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
* spoľahlivosť
* pracovitosť

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami v 60 krajinách a oblastiach s viac než 31 000 stálych zamestnancov pomáha každý deň nájsť prácu 650 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Naša pobočka na Slovensku poskytuje kompletnú paletu služieb, ktorých rozsah upravíme podľa Vašich aktuálnych potrieb. Povesť spoločnosti a jej dobré meno sú zaväzujúce: podnikanie v súlade s platnou legislatívou a aplikovanie firemnej filantropie v praxi je pre nás samozrejmosťou. Naším cieľom je poskytovať Vám komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov a flexibilne riešiť Vaše potreby. Kvalita našich služieb je garantovaná certifikátom ISO 9002.

ADECCO na Slovensku má široký rozsah pôsobenia, špecializuje sa na nasledujúce sektory: logistika, call centrum, FMCG, automobilový a strojárenský sektor, ADECCO zdravotníctvo a veda, predaj, marketing, IT. ADECCO hľadá svojim kandidátom uplatnenie šité na mieru.
Oblasť pôsobenia:
Sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Kontaktné údaje:
Simona Stasová
Daniela Dlabača 775/33, Žilina, 01001, Slovensko
Tel: 0902902425

Reaguj na ponuku