Účtovníčka

11.03.2017 Arian Consulting s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Michalovce, okres Michalovce, Masarykova 60, 07101,
Michalovce
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
vedenie podvojného účtovníctva pre klientov
Ponúkaný plat:
od 450 do 450 EUR
Iné výhody:
trvalé pracovné miesto v zabehnutej firme, zvýšenie mzdy po zaškolení, stravenka za 4,50 denne
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
Pracovný čas: od 7:00 do 15:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie
bez požiadavky na odbornú prax
Všeobecné spôsobilosti: finančná a ekonomická gramotnosť
Počítače: Microsoft Word - elementárna
Microsoft Excel - elementárna
Microsoft Outlook - elementárna
Internet - elementárna
Ďalšie požiadavky: Vek do 29 rokov, evidovaný na Úrade práce ako nezamestnaný 12 mesiacov, nakoľko pracovné miesto bude vytvorené s príspevkom úradu PSVR.
precíznosť (presnosť)