startgroup

Asistent/ka obchodného oddelenia s aktívnym anglickým jazykom

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Malacky
Lozorno

Pozícia / odvetvie

Administratíva

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce:

- administratívna podpora obchodného oddelenia
- sledovanie nákladov za obchodné oddelenie / kontrola, reporty /
- podklady a príprava na projektoch spoločnosti
- komunikácia v anglickom jazyku na dennej báze
- ostatné pracovné povinnosti podľa pokynu nadriadeného

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis v slovenskom aj anglickom jazyku. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

- práca v medzinárodnej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu
- príspevok na cestovanie

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- SŠ/VŠ vzdelanie
- minimálne 1 rok praxe
- zahraničné skúsenosti alebo skúsenosti so zahraničnými kultúrami výhodou
- skúsenosti v automobilovom priemysle výhodou

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk aktívne /slovom aj písmom/, Nemecký jazyk - výhodou, Francúzsky jazyk - výhodou

Osobnostné požiadavky:
- komunikačné zručnosti
- ochota učiť sa nové veci
- analytické myslenie
- organizačné schopnosti