Referent/Referentka pre klientsku a managérsku oblasť

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Hľadáme ľudí, ktorí chcú na sebe aktívne pracovať, posúvať sa v kariére, mať ambície a budovať pre seba budúcnosť.
Náplň práce je zameraná na kvalitatívnu prácu s klientmi - profesionálne analýzy, audity, projekty výlučne formou referencie. A na kariérny rast - manažérske a riadiace pozície.
Náplň práce:
riadenie, manažovanie a motivovanie pridelenej skupiny
rozvoj a školenie skupiny
práca na počítači v internom softvére a CRM, ktorý zaučíme
reportovanie výsledkov a spracovanie štatistík
administratíva
profesionálny servis - komunikácia a podávanie informácií klientom o produktoch spoločnosti
tvorba finančných plánov, stratégií a projektov

Benefity a ďalšie výhody:

Benefity:
flexibilný pracovný čas
odmeny za nadštandardné výsledky
rýchly kariérny rast závislý len na Vašich výsledkoch
firemné víkendové akcie
bezplatna rekvalifikáci a pomoc v praxi

Informácie pre uchádzača:

životopisy na email
individuálne výberové konania

Všeobecne požadované znalosti:

Ďalšie predpoklady a zručnosti
dobrá znalosť práce s PC (MS Office, Word, Excel), Internet
výborné komunikačné zručnosti a vyjadrovacie schopnosti
vysoké pracovné nasadenie, odolnosť voči stresu
predpoklady pre tímovú spoluprácu, motiváciu a pozitívne myslenie
príjemný vzhľad a reprezentatívne vystupovanie
flexibilita, samostatnosť, iniciatíva pri riešení úloh a plnení cieľov

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno