Projektový manažér / inžinier - Bratislava - Anglický jazyk

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • úzka spolupráca s inými oddeleniami spoločnosti
  • koordinovanie nových a existujúcých projektov
  • dodržiavanie stanovených časových harmonogramov
  • podpora pri plánovaní, sledovaní a riadení finančných investícii, sledovanie nákladovosti projektu
  • realizácia projektov z technického hľadiska (práca v AutoCad)
  • reporting a tvorba projektovej dokumentácie
Upresnenie platových podmienok:
Hľadáme šikovného projektového inžiniera, ktorý ovláda anglický jazyk a má skúsenosti s koordinovaním projektov vo výrobnej spoločnosti.
Benefity a ďalšie výhody:
  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • jazykové kurzy
  • finančné bonusy
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Všeobecne požadované znalosti:
  • VZDELANIE: VŠ I. II. alebo III. stupňa (mechanický alebo elektrický inžinier preferovaný)
  • JAZYKOVÉ ZNALOSTI: anglický jazyk (úroveň B2)
  • POČÍTAČOVÉ ZNALOSTI: Microsoft Office (Excel) - pokročilý, AutoCad
  • OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY: dobré komunikačné a prezentačné schopnosti, zodpovedný prístup, spoľahlivosť, schopnosť plánovať a organizovať, flexibilita, multi-tasking
  • PRAX: 2 roky