Vedúci zmeny UGO Avion Bratislava

14.03.2017 ZUZU+, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Obchodné centrum Avion Bratislava, Ivánska cesta 16, Bratislava
Bratislava, Dunajská Streda, Pezinok, Senec
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Vedúci zmeny vo fresh bare UGO, asistent predaja na prevádzke v OC Avion Bratislava.
Príprava prevádzky, príprava surovín, príprava čerstvých štiav, koktejlov a dezertov priamo zákazníkovi. Práca na pokladni, vedenie brigádnikov na zmene.
Ponúkaný plat:
od 600 do 720 EUR
Termín nástupu do práce:
od 15.4.2017
Termín ukončenia výberového konania:
13.4.2017
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
Zamestnanecká zľava.
Mladý kolektív.
Dostupnosť MHD, ľahká dostupnosť z diaľnice D1, parkovanie zdarma.
Flexibilný pracovný čas.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
Komunikatívnosť, zodpovednosť a záujem o trvalý pracovný pomer.