Špecialista online marketingu

29.04.2017 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Do nášho eCare tímu hľadáme ďalšieho nadšenca pre online svet. Ak ťa baví web, apky a všetky digital novinky, pridaj sa k nám. Čakajú ťa u nás zaujímavé výzvy a príležitosti v oblasti eCare.

Na tejto pozícii si užiješ:
• správu a rozvoj online/digital nástrojov pre starostlivosť zákazníkov ako napríklad mobilná aplikácia, samoobslužný portál, e-Forum a pod.
• prípravu a exekúciu online marketingových kampaní na podporu nástrojov
• vypracovávanie analýz správania užívateľov na zverených nástrojoch (práca s webovou analytikou)
• prípravu reportov
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
Okrem toho u nás nájdete:
- širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry voliteľných
podľa vašich vlastných preferencií
- vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
- atraktívne zľavy na produkty a služby značiek T-Com a T-Mobile ( Magio, mobilný internet a pod...)
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- flexibilný pracovný čas
- kompenzácia pri práceneschopnosti
- zľavy u vybraných partnerov na ich produkty a služby a iné
Termín nástupu do práce:
Ihneď/Dohodou
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (stredne pokročilý)
Iné znalosti:
neuvedené
Pri práci sa ti určite zíde:
prozákaznícka orientácia - nech je z nášho webu poznať, že we care a lot
schopnosť riešiť problémy - sú to len príležitosti ako sa posúvať ďalej
vytrvalosť - nie vždy sa dajú problémy vyriešiť na prvú
skúsenosti z oblasti online marketingu
základné znalosti HTML
MS Office
anglický jazyk na pokročilej úrovni