Plánovač výroby - Lozorno - Anglický alebo Nemecký jazyk

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • zostavovanie plánov výrobného procesu
  • zbieranie a vyhodnocovanie dát a výstupov z výrobného procesu
  • navrhovanie najoptimálnejších výrobných postupov a procesov, z ohľadom na časovú, finančnú a technologickú efektivitu (aj analýza FMEA)
  • upravovanie už existujúcich plánov na základe aktuálneho a očakávaného stavu a vývoja skladových zásob, finančných ukazovateľov a dostupných technológii
  • aktívna komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti
  • vypracovávanie pravidelných reportov
Upresnenie platových podmienok:
Hľadáme skúsenéeho plánovača výroby s anglickým alebo nemeckým jazykom, ktorý má skúsenosti so zostavovaním plánovov výrobného procesu.
Benefity a ďalšie výhody:
  • 13. a 14. plat
  • prémie zo zisku spoločnosti
  • zadarmo doprava do práce
  • príjemné a čisté pracovné prostredie
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • VZDELANIE: SŠ alebo VŠ I. II. alebo III. stupňa (technické vzdelanie)
  • JAZYKOVÉ ZNALOSTI: anglický alebo nemecký jazyk (min. úroveň B2)
  • POČÍTAČOVÉ ZNALOSTI: Microsoft Office, SAP
  • PRAX: min. 2 roky
  • TECHNICKÉ ZNALOSTI: FMEA a MTM výhodou
  • OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY: dobré komunikačné a analytické schopnosti, flexibilita, tímový hráč, zodpovednosť, technické myslenie