Frontend Developer (Angular.js) - 5 mesačný projekt (400 euro MD rate) na homeoffice

22.05.2017 Trenkwalder, a.s. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • development frontend časti hlavnej klientskej bankovej aplikácie
  • realizácia požiadaviek klienta v poslednej fáze vývojovej časti projektu
  • DOM implementácia
Svoje životopisy môžete zasielať aj na mail:

V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu : ,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
  • zaujímavé finančné ohodnotenie
  • práca v medzinárodnom tíme
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
živnosť

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
  • vysokoškolské prípadne stredoškolské vzdelanie
  • anglický jazyk aktívne, nemecký jazyk výhodou
  • prax ako frontend developer minimálne 3 roky (korporátne projekty)
  • technológie: javascript, angular.js podmienkou, hibernate a spring framework výhodou
  • ochota byť prvé tri týždne u klienta vo Viedni full time, neskôr homeoffice s občasným cestovaním
  • práca na živnosť/s.r.o.