startgroup

TOP ponuka / údržbár

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trnava
Trnava

Pozícia / odvetvie

Výroba

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- diagnostikovať poruchy strojov a zariadení pomocou PC a systému PLC,
- zabezpečovať opravy výrobných zariadení, čo v najkratšom čase (elektrická, mechanická, pneumatická, hydraulická časť),
- vykonávať preventívnu údržbu a kontrolu zariadení,
- realizovať elektrické, automatizačné zmeny a vylepšenia potvrdené technikom špecialistom,
- zúčastňovať sa na zabezpečení spoľahlivosti zariadení,
- meniť, inštalovať, opravovať výrobné zariadenia a ich súčasti,
- pravidelné hlásenie porúch s následnou analýzou poruchy a návrhy riešenia poruchy.

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- výhodné finančné ohodnotenie (základný plat, výkonnostná prémia, vernostný bonus), 13.plat,
- zaujímavý sociálny program, doplnkové dôchodkové sporenie, životné a úrazové poistenie,
- možnosť vzdelávania sa a kariérneho postupu,
- možnosť ubytovania (ubytovne a nájomné byty),
- zľava pri kúpe motorového vozidla značiek Peugeot a Citroen,
- stravovanie v rámci závodnej jedálne,
- možný nástup ihneď.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Pre medzinárodnú spoločnosť v automobilovom priemysle hľadáme údržbárov.
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, prosím zašlite nám Váš životopis na adresu: email alebo sa informujte na číslach: 0914 330 522, 0914 330 523, 033/533 3372, poprípade nás navštívte osobne na pobočke v Trnave, denne od 07:30 - 16:00 hod., Piešťanská 3, 917 01 Trnava - budova Aquapolis Bussines Centrum (medzi Tescom a Kauflandom).
Už teraz sa tešíme na spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- stredoškolské vzdelanie s maturitou elektrotechnického zamerania,
- znalosť čítania elektrotechnických, mechanických, pneumatických, hydraulických schém,
- znalosť automatizácie a informačných systémov, záujem o robotiku,
- Vyhláška č. 718/2002 alebo Vyhláška č. 508/2009 § 21, prípadne § 22, § 23,
- technické a logistické myslenie,
- ochota a chuť pracovať na zmeny a ďalej sa vzdelávať,
- odolnosť voči stresu a záťaži,
- znalosť diagnostiky porúch pomocou PC a systému PLC (Simatic Step7, Schneider)výhodou.