startgroup

Operátor logistiky

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trnava
Trnava

Pozícia / odvetvie

Výroba

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- vykonáva prácu ako vodič na VZV a vodič ťahača distribučných súprav,
- zásobuje výrobné linky potrebnými dielmi,
- napĺňa a pripravuje vozíky distribučných súprav,
- vykonáva prácu s bremenami, prebaľuje materiál z veľkých balení do malých balení,
- manipuluje, vyprázdňuje, skladuje palety, kontajnery a prepravky s materiálom.

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- zaujímavé finančné ohodnotenie (základný plat, individuálna a kolektívna výkonnostná prémia, mzdové zvýhodnenie za prácu v noci),
- 13.plat,
- odmeny za nápady na zlepšenie,
- práca v trojzmennom režime / víkendové zmeny,
- strava formou U-key kľúčov,
- celoročný pitný režim,
- možnosť ubytovania (ubytovne a nájomné byty),
- nástup možný ihneď.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Pre medzinárodnú spoločnosť v automobilovom priemysle hľadáme operátorov logistiky.
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, prosím zašlite nám Váš životopis na adresu: email alebo sa informujte na číslach: 0914 330 522, 0914 330 523, 033/533 3372, poprípade nás navštívte osobne na pobočke v Trnave, denne od 07:30 - 16:00 hod., Piešťanská 3, 917 01 Trnava - budova Aquapolis Bussines Centrum (medzi Tescom a Kauflandom).
Už teraz sa tešíme na spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- SOU, SŠ vzdelanie (výučný list alebo maturitné vysvedčenie),
- platný preukaz obsluhy motorových vozíkov - VZV trieda I., kategória C, W1,
- prax na VZV minimálne 1 rok,
- prax v logistike výhodou,
- ochota a chuť pracovať na zmeny,
- schopnosť rýchlo sa učiť a ďalej sa vzdelávať,
- odolnosť voči stresu a záťaži,
- spoľahlivosť, flexibilita, manuálna zručnosť a zodpovedný prístup k práci.