Zamestnanec / zamestnankyňa úseku podpory predaja - Dispo

26.07.2017 LIDL Slovenská republika v. o. s. - Kariérne možnosti na centrále

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Ružinovská 1 E, 821 02
Bratislava
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
• zodpovednosť za zverené sortimentné skupiny podľa zadania nadriadeného,
• dodržiavanie základných princípov pri disponovaní (správne zadanie objednávok z časového a množstevného hľadiska a následná kontrola dodávok),
• kontrola reklamných prostriedkov podľa akčného plánu,
• zabezpečenie plánovaných množstiev do akcií,
• koordinácie objednávok s úsekom nákupu, centrálou v Nemecku a jednotlivými logistickými centrami,
• v závislosti od oblasti zodpovednosti kontrola dodržiavania dodacích termínov a množstiev dodávateľmi,
• pri dodávateľských problémoch okamžitý kontakt a komunikácia s dodávateľmi a špeditérmi, rovnako s nadriadeným,
• starostlivosť o kmeňové údaje artiklov v systéme, spracovávanie informácií z oddelenia nákupu a včasné informovanie logistických centier o všetkých potrebných skutočnostiach (napr. stiahnutie tovaru z predaja a pod.),
• príprava denných a týždenných vyhodnotení,
• komunikácia s oddeleniami príjmu, kompletácie a výdaja tovaru,
• okamžité informovanie vedúceho oddelenia o skutočnostiach na logistickom centre.
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
• stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti,
• atraktívne finančné ohodnotenie,
• prvé štyri roky garantovaný nárast mzdy v pracovnej zmluve,
• rovnaká mzda pre mužov a ženy,
• pracovný pomer na dobu neurčitú,
• príjemnú atmosféru v motivovanom tíme,
• prepracovaný systém zaškolenia metódou "Learning-by-doing",
• prepracovaný systém školení na ďalšie vzdelávanie,
• možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti a iných krajín,
• každá odpracovaná minúta zaplatená,
• dovolenka nad rámec zákona,
• doplnkové dôchodkové sporenie,
• sabbatical – dlhodobé neplatené voľno,
• karta Ticket Restaurant 3,80 € / deň,
• darčekové poukážky v hodnote 160 €,
• narodeninový darček,
• vitamínový balíček, deň zdravia,
• vianočný večierok a letná akcia,
• letný tábor pre deti,
• firemné jubileum.

Nevyhnutnou súčasťou tvojej žiadosti o zamestnanie je pripojenie životopisu.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (pokročilý)
Nemecký jazyk (pokročilý)
Iné znalosti:
neuvedené
• ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou,
• znalosť nemeckého jazyka aktívne slovom a písmom,
• počítačové znalosti – MS Word, Excel, Power Point na užívateľskej úrovni,
• pozícia vhodná pre absolventov,
• komunikačné zručnosti,
• analytické schopnosti,
• schopnosť tímovej spolupráce,
• záujem o ďalšie vzdelávanie,
• zmysel pre detail,
• flexibilita.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť LIDL vstúpila na slovenský trh v septembri 2004, keď otvorila prvých 14 predajní. Vďaka dynamickej expanzii sa ich počet do konca roka zvýšil
na 39. Dnes tvorí jej obchodnú sieť po celom Slovensku 127 predajní, ktoré zásobujú 3 logistické centrá v Nemšovej, Prešove a Seredi.
Adresa:
LIDL Slovenská republika v. o. s.
Ružinovská 1E
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Kariérne možnosti na centrále

Reaguj na ponuku