Account Manager - Leasing

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1500 - 2000 EUR
    V závislosti od skúseností a dosahovaných výsledkov spoločnosti.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Obsadzovaná pozícia je s pôsobnosťou na celom Slovensku, pričom ťažisko aktivít je v Bratislave.

Náplň práce:
▪ Predaj komplexného portfólia leasingových produktov najmä pre nákup Informačných Technológií (počítače, softvér,...) a inej techniky (gastronómia, autoservisy,...).
▪ Vyhľadávanie, oslovovanie a získavanie nových zákazníkov, ako aj partnerov (dodávateľov IT a inej techniky).
▪ Aktívna práca s prideleným portfóliom existujúcich zákazníkov.
▪ Realizácia obchodných stretnutí s firemnou klientelou.
▪ Vypracovávanie obchodných ponúk a kalkulácií na základe informácií získaných na stretnutiach u zákazníkov.
▪ Príprava prezentácií.
▪ Analýza a monitoring trhu.
▪ Zodpovednosť za plnenie obchodného plánu.

Benefity a ďalšie výhody:

▪ Perspektívne zamestnanie v kapitálovo silnej a stabilnej zahraničnej spoločnosti.
▪ Práca s predajným a jedinečným leasingovým produktom na trhu.
▪ Vysoký pracovný komfort (služobné motorové vozidlo, notebook, mobil aj na súkromné účely).
▪ Možnosť spoluvytvárať úspechy a rozvoj spoločnosti a tým sa plne profesionálne rozvíjať.
▪ Motivujúce finančné ohodnotenie v závislosti od dosiahnutých výsledkov.

Informácie pre uchádzača:

▪ Pozícia je vhodná pre skúsenejšieho obchodníka, najlepšie s praxou v oblasti finančných služieb, FMCG a telco pre firemných zákazníkov (B2B), pre ktorého je atraktívne pracovať pre európskeho lídra v oblasti leasingu Informačných Technológií.

▪ Svoje materiály prosím posielajte v slovenskom jazyku.
▪ Odpovedať budeme všetkým uchádzačom.
▪ Stručné zdôvodnenie prípadného zamietnutia zasielame len kandidátom, ktorí sa zúčastnia osobných pohovorov a požiadajú oň.

Naším klientom je zahraničná spoločnosť poskytujúca komplexné lízingové služby, na európskom trhu je lídrom v poskytovaní leasingových služieb pri nákupe Informačných technológií.

Všeobecne požadované znalosti:

▪ SŠ / VŠ vzdelanie, najlepšie ekonomického alebo technického smeru
▪ Aktívna obchodnícka prax v regióne zameraná na firemných zákazníkov (B2B segment) je podmienkou
▪ Skúsenosti s predajom lízingových alebo bankových produktov firemným zákazníkom sú výhodou
▪ Výborné komunikačné,prezentačné a vyjednávacie zručnosti.
▪ Primerané sebavedomie a odolnosť voči stresu.
▪ Vysoké pracovné nasadenie, zodpovedný prístup k práci.
▪ Pokročilé ovládanie nástrojov MS Office.
▪ Aktívny vodič
▪ Bydlisko v Bratislave alebo blízkom okolí.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
  • Vodičský preukaz:
    B

Iné znalosti:

Jednoduché účtovníctvo, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Podvojné účtovníctvo