Jednoduchá práca pre všetkých - Plzeň

26.03.2017 EDYMAX SE

Informácie o pracovnom mieste

Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- výroba a montáž klimatizačných jednotiek
- kontrola klimatizačných jednotiek
- balenie klimatizačných jednotiek
- práca v 3-zmennej prevádzke
Upresnenie platových podmienok:
od 65 - 85 Kč/hod.+ príplatky
Iné výhody:
- hodinová sadzba "hodnotenie stupeň č. 1" - 85,- Kč / netto
- hodinová sadzba "hodnotenie stupeň č. 2" - 75,- Kč / netto
- hodinová sadzba "hodnotenie stupeň č. 3" - 65,- Kč / netto
- príplatok za prácu nadčas 18,- Kč /hod. netto
- príplatok za nočnú zmenu 20,- Kč /hod. netto
- príplatok za 100%-nú dochádzku 2000,- Kč / netto
- možnosť vyplatenia zálohy po 1. celom odpracovanom týždni
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
Kontakt:

tel.: 0905 225 225
email: email

alebo volajte ZDARMA na zákaznícky servis 0800 600 200.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
- manuálna zručnosť
- ochotu pracovať nadčas
- flexibilita
- spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
EDYMAX je silná a spoľahlivá personálna agentúra.

Za 13 rokov pôsobenia sme už našli prácu pre 100 tisíc ľudí. Na Slovensku, v Českej republike a v Nemecku Ponúkame prácu vo významných firmách v automobilovom, elektrotechnickom, strojárskom priemysle a ďalších.
7 000 našich zamestnancov má v EDYMAXe istotu stabilnej práce a pravidelnú výplatu mzdy, sociálne istoty a zázemie silného partnera s veľkým rozsahom zamestnaneckých výhod.

KONTAKT:
E-MAIL: email alebo VOLAJTE ZDARMA : 0800 600 200.
Využite možnosť ONLINE registrácie na www.okamzitapraca.sk
Oblasť pôsobenia:
Poradenstvo (napr. personálne, finančné, energetické a pod.)
Adresa:
EDYMAX SE
Bajkalská 22
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
EDYMAX SE
Bajkalská 22, Bratislava, 82109, Slovenská republika
Tel: 0800600200

Reaguj na ponuku