Výroba vinutých pružín - Chrudim ČR

22.07.2017 Wincott People, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pre nášho klienta, ktorým je Japonská spoločnosť, patriaca medzi najväčších výrobcov tlmičov do automobilov a je tradičným výrobcom automobilových pružín, hľadáme vhodných zamestnancov do výroby vinutých pružín.
Náplň práce:
VÝROBA
- obsluha moderných poloautomatických strojov a zariadení
- skladanie piestov
- výroba trubiek
- výroba piestnych tyčí
- navešovanie a zvešovanie pružín pred a po lakovaní
- kontrola kvality vyrobených pružín
- príjem a výdaj materiálu
- balenie pružín a príprava na expedíciu
SKLAD
- skladník a vodič vzv – obsluha vzv a žeriavu, uskladňovanie výrobkov do regálov, náklad a výklad materiálu.
Zmeny: 8 hod a nadčasy, trojzmenná prevádzka
Nástup: ihneď

Upresnenie platových podmienok:
Mzda:
operátor od 85 Kč/hod v čistom + príplatky
skladník, vodič vzv od 95 Kč/hod v čistom + príplatky
Iné výhody:
Ubytovanie zdarma alebo príspevok na ubytovanie 3000Kč/mesiac.
Doprava z SK zabezpečená a zdarma.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
Kontakty:
Bezplatná linka: 0800 189 099 (SR)
Pobočky:
Bardejov - +421 911 828 201, +421 911 828 202, +421 911 828 205, email
Vranov nad Topľou - +421 911 828 206, email
Poprad - +421 911 828 207, email
Nitra - +421 911 828 203, email
Martin - +421 911 828 208, email
Lučenec - +421 911 838 132, email
Košice- 421 911 337 826, email
Banská Bystrica- +421 903 990 014, email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
- výhodou ukončené vzdelanie strojárskeho, príp. technického zamerania
príp. prax v strojárenskom priemysle
- manuálna zručnosť
- zdravotná spôsobilosť