startgroup

Pracovník komunálnych služieb s vodičským oprávnením

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trnava
Trnava

Pozícia / odvetvie

Služby

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- odvoz a dovoz spolupracovníkov, príp. materiálu na jednotlivé stanovištia prác
- kosenie krovinorezom, príp. záhradným traktorom
- prevoz a servis zverenej techniky
- manuálna údržba , polievanie, hrabanie, vysádzanie,
- fyzická manuálna práca pri skrášľovaní životného prostredia

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- možnosť dlhodobej a stabilnej práce
- zaujímavé finančné ohodnotenie

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

brigáda

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala prosím zavolajte nám na telefónne číslo 0903 737 597 , príp. stačí nás len prezvoniť :). Zároveň nám prosím zašlite i Váš profesijný životopis, ktorý nám priblíži Vaše pracovné skúsenosti na emailovú adresu : email
Ďakujeme a už teraz sa tešíme na budúcu spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- práca vhodná pre ženy i mužov
- nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas
- vodičské oprávnenie skupiny B
- nevyhnutná prax vo vedení motorového vozidla