Pracovník vo výrobe

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • práca na hlavný pracovný pomer
  • ukladať a baliť hotové výrobky do obalového materiálu s cieľom dodržania predpísaného počtu výrobkov v kartóne
Benefity a ďalšie výhody:
  • práca na HPP v stabilnej potravinárskej spoločnosti
  • základná mesačná mzda 460 euro brutto+ príplatky za riziko, za prácu na zmeny, za prácu v nepretržitej prevádzke
  • variabilná zložka k základnej mzde + 30,00 euro
  • práca je bez ubytovania a bez zabezpečenia dopravy
  • vhodná pre ženy
  • stravovanie je zabezpečene v závodnej jedálni, stravné lístky za prácu cez víkend
  • predpokladaný nástup - ASAP
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Všeobecne požadované znalosti:
  • zdravotný preukaz na prácu v potravinárstve - nie je podmienkou (možnosť zabezpečiť pri vstupnej LP)
  • ochota pracovať na tri, resp. na štyri zmeny
  • samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita