Klientský pracovník - nástup ihneď

17.05.2017 GO Marketing s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Medená ul. - Bratislava Staré mesto
Bratislava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Radi Vás privítame v našom teame, pokiaľ hľadáte zaujímavú prácu s adekvátnym finančným ohodnotením. Bude to fungovať ak zvládnete:

- prvotný kontakt s klientami po registrácii na stránkach spoločnosti
- aktivácia potenciálnych klientov
- správa klientského portfólia
- poskytovanie odborných informácií klientom o produktoch spoločnosti
- práca s vnútorným systémom spoločnosti
- sledovanie diania vo svete a analyzovanie vývoja trhu
- vedenie obchodných stretnutí
Ponúkaný plat:
od 550 do 5000 EUR
Upresnenie platových podmienok:
Bonusy / prémie, Osobné ohodnotenie, Firemné akcie, Manažérsky motivačný program, Mobilný telefón, Občerstvenie na pracovisku, Plat 550 - 5000 EUR/mesiac, fix 550€ + provízie od 300 do 5000 Eur
Iné výhody:
Investujeme do ľudí:

- profesionálny a osobnostný rozvoj
- bezkonkurenčný provízny cenník
- dôraz na rešpektovanie individuality
- firemná kultúra orientovaná na výkon a ohodnotenie
- neobmedzený potenciál kariérneho rastu
- kompletné zaškolenie hradené firmou
- práca v príjemnom novom prostredí v centre Bratislavy
- školenia v zahraničí na pobočkách firmy pre ďalší kariérny rozvoj
- práca v mladom prijemnom kolektíve
- služobný telefón
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný, živnosť
Informácie pre uchádzača:
Si mladý, energický a ambiciózny?
Hľadáš aktívnu prácu adekvátne finančne ohodnotenú?
Chceš zaujímavú prácu a nemáš predošlé skúsenosti? Alebo máš prácu, ktorá ťa nebaví a je zle finančne ohodnotená? Hľadáme ľudí, ktorí chcú pracovať v dynamickom a rýchlo sa rozvíjajúcom prostredí orientovanom na úspech. Sú schopní udržiavať vysoký štandard vo všetkých oblastiach činnosti. Poskytujeme široký priestor pre ľudí, čo sa chcú realizovať a uplatňovať vlastné nápady. Záujemcom o prácu v našej
spoločnosti by nemala vadiť teamová práca podmieňujúca úspech spoločnosti. Predchádzajúca skúsenosť vítaná.

Čo od Vás očakávame:
- riadne ukončené stredoškolské vzdelanie
- schopnosť učiť sa novým veciam
- záujem o kapitálové trhy a svet peňazí
- čistý trestný register
- dochvíľnosť a flexibilita
- práca s PC
- nástup možný IHNEĎ, prípadne dohodou

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
Slovenský jazyk
Iné znalosti:
neuvedené
Osobnostné predpoklady:
Chceš perspektívnu prácu, kde docenia tvoje individuálne schopnosti?
Hľadáme kolegov, ktorí sa radi posúvajú vpred a nehľadajú len štandardnú prácu. Chcú sa učiť a ich prioritou je nájsť profesionálne pracovisko, kde budú uspokojené nie len finančné ale aj osobné ambície. Ponúkame rozvoj zručností skrz profesionálne školenia medzinárodne uznávaných školiteľov spoločnosti na Slovensku, ale i v zahraničí. Predchádzajúca skúsenosť je vítaná – nie je podmienkou.
- Riadne ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie
- Schopnosť učiť sa novým veciam
- Záujem o kapitálové trhy a svet peňazí
- Čistý trestný register
- Dochvíľnosť, flexibilita, komunikatívnosť a sebareflexia
- Užívateľská zručnosť PC, internet + Office word a excel
- Nástup možný IHNEĎ, prípadne dohodou