Naštartuj svoju kariéru v bankovom sektore ako klientský pracovník!

28.05.2017 ADECCO Slovakia, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Ak máš záujem začať svoju kariéru v prestížnom bankovom sektore, kde Ti ponúknu dynamické pracovné prostredie a možnosť kariérneho rastu, neváhaj a pošli svoj životopis ešte dnes! Náš klient aktuálne hľadá šikovných, komunikatívnych a prozákaznícky orientovaných ľudí.

Náplň práce:
-Denná komunikácia so zákazníkmi a klientami
-Poradenské služby v oblasti predaja produktov
-Práca s najnovšími technológiami a mobilnými aplikáciami
- Poskytovanie komplexného klientskeho servisu
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
-Dovolenka navyše za každý odpracovaný rok
-Work - life program
- Príspevok na DDS
- Zľavy na vybrané produkty a služby po odpracovaných rokoch
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
Bankovníctvo, Finančníctvo

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami v 60 krajinách a oblastiach s viac než 31 000 stálych zamestnancov pomáha každý deň nájsť prácu 650 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Naša pobočka na Slovensku poskytuje kompletnú paletu služieb, ktorých rozsah upravíme podľa Vašich aktuálnych potrieb. Povesť spoločnosti a jej dobré meno sú zaväzujúce: podnikanie v súlade s platnou legislatívou a aplikovanie firemnej filantropie v praxi je pre nás samozrejmosťou. Naším cieľom je poskytovať Vám komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov a flexibilne riešiť Vaše potreby. Kvalita našich služieb je garantovaná certifikátom ISO 9002.

ADECCO na Slovensku má široký rozsah pôsobenia, špecializuje sa na nasledujúce sektory: logistika, call centrum, FMCG, automobilový a strojárenský sektor, ADECCO zdravotníctvo a veda, predaj, marketing, IT. ADECCO hľadá svojim kandidátom uplatnenie šité na mieru.
Oblasť pôsobenia:
Sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Kontaktné údaje:
Michaela Hanečáková
Prievozská 4/B, Bratislava, 82109, Slovensko
Tel: 0908777466

Reaguj na ponuku