PRACOVNÍCI V SUPERMARKETOCH - HOLANDSKO, ODCHOD: IHNEĎ

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    rôzne lokality v okolí Amsterdamu
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1950 EUR
    Mzda:
    Mzda je rozdelená podľa veku pracovníka:

    Pracovníci od 18 - 20 rokov:
    7,84 Eur brutto/hod. denná smena
    12,39 Eur brutto/hod nočná smena/víkend

    Pracovníci 21rokov:
    8,37 Eur brutto/hod. denná smena
    13,22 Eur brutto/hod nočná smena/víkend

    Pracovníci od 22 rokov a rokov a viac:
    10,90 Eur brutto/hod. denná smena
    17,23 Eur brutto/hod nočná smena/víkend

    Prvý týždeň každý pracovník absolvuje tréning. Mzda počas prvého týždňa je 74 Eur v čistom. Počas tohto týždňa pracovník má ubytovanie zdarma.
    Po absolvovaní tréningu /prvých 35 - 38 odpracovaných hodín počas prvých 5 dní/ je hodinová mzda podľa veku pracovníka ako je uvedené vyššie.

    Mzda je vyplácaná každé 4 týždne na bankový účet zamestnanca.
    Zálohy sú vyplácané každý týždeň.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Pre holandského zamestnávateľa hĺadáme ženy, mužov, páry aj skupinky kamarátov, ktorí budú pracovať v Holandských supermarketoch /Albert Heijn and Jumbo Plus/.

Náplň práce:

- dokladanie tovaru
- sledovanie doby spotreby produktov
- komunikácia so zákazníkmi
- triedenie tovaru v skladových priestoroch a iné

Každý uchádzač musí absolvovať Skype pohovor v našej agentúre so zamestnávateľom.

Uchádzači s vodičškým preukazom sk. B, ktorí sa neboja šoférovať služobné auto v Holandsku budú uprednostňovaní. V každom supermarkete sú stanovené normy, ktoré musí pracovník dosiahnuť. Jedná sa rýchlu a fyzicky náročnú manuálnu prácu.

Znalosť anglického jazyka je nutná.
Pozície sú vhodné iba pre uchádzačov, ktorí plánujú zostať pracovať v Holandsku dlhodobo (počas prvých 6 mesiacov nebudú môcť čerpať dovolenku)

Benefity a ďalšie výhody:

Ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom. Poplatok za ubytovanie je strhnutý z platu sumou 99 Eur za týždeň.
Nehradíte vopred žiadne poplatky za ubytovanie. Ubytovanie je zabezpečené v holandských domoch max. 2ja pracovníci na izbe.

Zamestnávateľ zabezpečuje cestovanie do práce a späť služobnými autami. Cena za dopravu je 2 - 3,50 Eur (podľa vzdialenosti ubytovania) Ak pracovníci nedostávajú služobný automobil (bývajú blízko) dostávajú od zamestnávateľa bicykel - návratný depozit 75 Eur strhávaný zo mzdy) Pracovníci ktorí šoférujú služobné autá dostávajú bonus od zamestnávateľa: 4 Eur v čistom na deň.

Pracovná doba:
Pracuje sa v priemere 35 - 40 hodín týždenne.
Práca je rozdelená na 2 smeny:

Denná: od 6:00 - 14:00 hod.
Nočná: od 02:00 - 9:30 hod.
(závisí od supermarketu)

Niektoré supermarkety sú otvorené 7 dní v týždni.

Ešte pred Vašim vycestovaním do zahraničia obdržíte akceptačný list, kde budete mať potvrdený nástup do zamestnania a všetky pracovné podmienky priamo od holandského zamestnávateľa. Tento dokument spolu s dohodou o sprostredkovaní zamestnania sa podpisuje pred vycestovaním.

Informácie pre uchádzača:

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu nám zašlite emailom životopis v anglickom jazyku + fotografiu. Váš záujem nám potvrdte aj telefonicky.

Všeobecne požadované znalosti:

- pozície sú vhodné pre ženy, mužov aj páry
(kamaráti, kamarátky, páry budú ubytovaní spoločne, zamestnávateľ však negarantuje rovnaké smeny)
- pozícia je vhodná pre uchádzačov, ktorí sú zvyknutí pracovať manuálne a rýchlo, nakoľko v každom supermarkete sú stanovené normy, ktoré musí pracovník splniť
- fyzicky náročná práca
- pozície sú vhodné iba pre uchádzačov, ktorí plánujú zostať pracovať v Holandsku dlhodobo (počas prvých 6 mesiacov nebudú môcť čerpať dovolenku)
- výška pracovníka minimálne 168 cm
- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- čistý výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace
- uchádzači s vodičským preukazom sk. B budú uprednostňovaní

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno