Beauty poradkyňa dm drogerie markt v Bratislave (Bory Mall)

dm drogerie markt, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Lamač

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Zbožňujete vôňu drogérie a radi pracujete v čistom prostredí? Baví Vás líčiť nielen seba, ale aj druhých? Vaše komunikačné zručnosti chcete zužitkovať pri poradenstve zákazníkom? Viete pomôcť pri výbere dekoratívnej kozmetiky? Starostlivosť o zverený sortiment považujete za samozrejmosť? Tak táto pozícia je pre Vás ta správna.

Na rôznych vzdelávacích aktivitách Vás naučíme, ako poradiť zákazníkom. V dm-ke sa hranice nekladú a máte možnosť i kariérneho postupu.

Ponúkaný plat

634 - 634 EUR

Upresnenie platových podmienok

634€ (pri úväzku 30 h/týž.) + 13. a 14. plat vo výške mesačnej mzdy + provízia z predaja

Benefity a ďalšie výhody

- 13. a 14. plat
- príspevok na dôchodkové sporenie v hodnote 3 % z hrubej mzdy bez náhrad
- kafetéria systém so širokým výberom partnerov
- firemné, športovo-kultúrne aktivity a podujatia, podpora športových tímov
- odborné vzdelávanie a účasť na konferenciách v rámci pracovnej doby
- podpora pri zdravotných znevýhodneniach
- sabatikal pre všetkých spolupracovníkov
- odkúpenie nepotrebného firemného majetku za zvýhodnených podmienok
- podpora spolupracovníkov počas MD/RD
- odmeny pri pracovných jubileách
- dar pri odchode na dôchodok

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Termín ukončenia výberového konania

13.10.2019

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, polovičný úväzok

Informácie pre uchádzača

dm drogerie markt je významná medzinárodná maloobchodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom hlavne drogériového tovaru a parfumérie. Bola založená v roku 1973 v Nemecku. V súčasnosti prevádzkuje predajne v 13 európskych krajinách - v Nemecku, Rakúsku, Maďarsku, Chorvátsku, Slovinsku, Srbsku, Bosne a Hercegovine, Macedónsku, Rumunsku, Bulharsku, Českej republike, Taliansku a na Slovensku (od roku 1995).

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- ak máte ukončené stredoškolské vzdelanie v odbore kozmetika a vizáž, prípadne ste absolvovali vizážistický kurz alebo máte prax v odbore kozmetiky
- orientujete sa v oblasti dekoratívnej, pleťovej a telovej kozmetiky a parfumov
- máte príjemné a ústretové vystupovanie
- máte predajné zručnosti
- baví Vás učiť sa nové veci
- máte prípadne skúsenosť s prácou v obchode, alebo ste pri práci prichádzali do kontaktu so zákazníkmi

budeme radi, ak sa stanete členom nášho tímu!

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno