custom-banner

Junior špecialista fakturácie a platieb

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Pre nášho klienta, stabilnú medzinárodnú spoločnosť, hľadáme vhodných kandidátov do rozširujúceho sa účtovného tímu pohľadávok na juniornú pozíciu vhodnú aj pre absolventa bez praxe alebo iba s krátkou praxou v administratíve/účtovníctve.

Tvojou náplňou práce bude:
• denne kontrolovať a spracovávať prichádzajúce platby,
• analyzovať a porovnávať došlé platby s vystavenými faktúrami,
• alokovať tieto platby na správne účty a vykonávať rekonsiliácie súvisiacich účtov,
• analyzovať vzniknuté cenové a kvantitatívne nezrovnalosti,
• spolupracovať s ďalšími oddeleniami spoločnosti a dodržiavať procedúry spoločnosti.

Benefity a ďalšie výhody:

Spoločnosť ponúka širokú škálu finančných a nefinančných benefitov.

Informácie pre uchádzača:

Požiadavky na kandidáta:
- absolvent strednej alebo vysokej školy so zameraním na ekonómiu/financie/účtovníctvo
- prax na administratívnej/účtovnej pozícii je výhodou
- Anglický jazyk - komunikatívna úroveň - nutná!
- zmysel pre detail, schopnosť pracovať v kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Podvojné účtovníctvo