custom-banner

Analytik pohľadávok s anglickým a maďarským jazykom

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Máte záujem o prácu vo finančnej sfére v medzinárodnej spoločnosti, chceli by ste denne komunikovať s obchodnými partnermi spoločnosti a analyzovať rôzne prípady týkajúce sa pohľadávok spoločnosti? Ak ovládate anglický jazyk A maďarský jazyk na aktívnej úrovni, máte dobré komunikačné zručnosti a chuť pracovať vo finančnej sfére, aj keď možno nemáte ekonomické vzdelanie, táto ponuka Vás určite zaujme!

Vaša hlavná náplň práce by zahŕňala:
- kontrolovanie zákazníckych účtov v systéme SAP, identifikovanie a následná analýza vzniknutých pohľadávok spoločnosti,
- aktívna spolupráca s pridelenými klientmi spoločnosti za účelom porovnania stavov účtov a zabezpečenia včasnej úhrady pohľadávok spoločnosti,
- zhromažďovanie informácií o stave jednotlivých pohľadávok, špecifikácia a zaznamenanie dôvodov omeškania úhrad,
- podpora tímu pri zisťovaní informácií o úhradách s cieľom správne identifikovať došlé platby,
- pravidelný reporting a vyhotovovanie prehľadov o stave účtov, reklamáciách, príp. faktúrach po splatnosti pre manažment,
- komunikácia s inými oddeleniami/finančnými manažérmi ohľadom nevyriešených prípadov.

Benefity a ďalšie výhody:

Náš klient je stabilná medzinárodná spoločnosť, ktorá ponúka širokú škálu finančných a nefinančných benefitov - okrem iného napr. interné vzdelávania, externé jazkykové školenia, 13.plat a nadštandardný príspevok na stravovanie.

Informácie pre uchádzača:

Ste vhodným kandidátom, ak:
- máte ukončené stredoškolské/vysokoškolské vzdelanie (ekonomický/finančný smer je výhodou),
- ovládate anglický jazyk a maďarský jazyk na aktívnej úrovni,
- máte už aspoň nejaké skúsenosti s komunikáciou so zákazníkmi v anglickom jazyku (najlepšie z medzinárodnej spoločnosti) - podmienkou,
- máte skúsenosti s prácou v systéme SAP - výhodou,
- ste flexibilný a vyhovuje Vám aj práca v popoludňajších hodinách,
- máte silné komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou

Iné znalosti:

Microsoft Excel