Nenáročná práca - kontrolór kvality v Bánovciach nad Bebravou

19.05.2017 EXACT SYSTEMS SLOVAKIA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Vaša práca si vyžaduje dobrý zrak a manuálnu zručnosť. Ak získate uvedenú ponuku:
- čaká Vás práca v automobilovom priemysle
- konkrétne: vizuálna kontrola automobilových dielov na základe daných špecifikácií
- budete zaznamenávať výsledky svojej činnosti do predpísaných formulárov
- pracovať budete na trojzmennej prevádzke na 8 hodinových zmenách
Upresnenie platových podmienok:
4, 80€/hod. na voľnú živnosť alebo 3,60€/hod. na dohodu o prac. činnosti
Iné výhody:
Skúsenosť na kontrole kvality alebo vo výrobe je výhodou, ale ak ju nemáte:
- radi Vás zaškolíme
- u nás získate stabilný a motivujúci príjem
- náš koordinátor a tímlídri Vám budú nepretržite k dispozícii
- a napokon (nie však v poslednom rade): s nami môžete vytvárať skvelý tím spolupracovníkov :-)
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
brigáda, živnosť
Informácie pre uchádzača:
V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, avšak kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom dohodnutia sa na stretnutí pre získanie tejto pozície.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
- 100% dobrý zrak,
- spoľahlivosť a presnosť pri vykonávaní práce a evidovaní výsledkov svojej činnosti,
- zodpovedný prístup k práci,
- precíznosť pri identifikovaní rozdielov a chýb,
- manuálna zručnosť,
- schopnosť pracovať samostatne aj v tíme