Pracovník montáže elektroskríň

26.03.2017 Trenkwalder, a.s. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Vizuálna kontrola, mechanické opracovanie a osadenie súčiastok v elektroskriniach
  • Kontrola kvality predpripravených dielov a súčiastok
  • Iné pomocné činnosti súvisiace s montážou elektroskríň
Upresnenie platových podmienok:
Túto pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť zaoberajúcu sa projektovaním, montážou a skúšaním elektrorozvodných skríň pre vstrekovacie lisy a montážou vstrekovacích lisov.
Iné výhody:
  • Doprava do a z práce bezplatne!
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
  • Schopnosť prečítať, porozumieť pracovnému postupu a pracovať podľa neho
  • Spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť
  • Práca vhodná aj pre absolventov eletrotechnickej strednej školy
  • Minimálne stredoškolské vzdelanie eletrotechnického zamerania, eletrotechnická vyhláška § 21 a skúsenosti s prácou v eletrotechnickom priemysle sú výhodou

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Trenkwalder, a.s. je najväčšia personálno-poradenská spoločnosť, pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 1991, ktorá ponúka klientom komplexné personálne služby s dôrazom na vyhľadávanie a výber zamestnancov, ich dočasné pridelenie a služby starostlivosti o rozvoj zamestnancov. Spoločnosť je zakladajúcim členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska.
Oblasť pôsobenia:
Poradenstvo (napr. personálne, finančné, energetické a pod.)
Adresa:
Trenkwalder, a.s.
Námestie 1. mája 18
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Eva Filipová
V prípade otázok neváhajte kontaktovať konzultantku:
Eva Filipová · 0905 551 551 · e.filipova@trenkwalder.com

Reaguj na ponuku