Pracovník montáže elektroskríň

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Vizuálna kontrola, mechanické opracovanie a osadenie súčiastok v elektroskriniach
  • Kontrola kvality predpripravených dielov a súčiastok
  • Iné pomocné činnosti súvisiace s montážou elektroskríň
Upresnenie platových podmienok:
Túto pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť zaoberajúcu sa projektovaním, montážou a skúšaním elektrorozvodných skríň pre vstrekovacie lisy a montážou vstrekovacích lisov.
Benefity a ďalšie výhody:
  • Doprava do a z práce bezplatne!
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Všeobecne požadované znalosti:
  • Schopnosť prečítať, porozumieť pracovnému postupu a pracovať podľa neho
  • Spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť
  • Práca vhodná aj pre absolventov eletrotechnickej strednej školy
  • Minimálne stredoškolské vzdelanie eletrotechnického zamerania, eletrotechnická vyhláška § 21 a skúsenosti s prácou v eletrotechnickom priemysle sú výhodou