Návestný majster (Bratislava-Rača)

15.03.2017 Železnice Slovenskej republiky, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Lužianky
okres Nitra
Rastislavova 279
95141

Nitra
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Technická údržba, opravy a montáž zariadení oznamovacej a zabezpečovacej techniky.
Ponúkaný plat:
od 679 do 975 EUR
Iné výhody:
- Cestovné výhody vnútroštátne a zahraničné pre zamestnancov ŽSR a ich rodinných príslušníkov,
- odmeny pre darcov krvi,
- odmeny pri pracovných výročiach a životných jubileách,
- doplnkové dôchodkové sporenie v DDS Stabilita, a.s.,
- životné poistenie zamestnancov ŽSR DYNAMIK Ž v Generali poisťovni, a.s.,
- pravidelné lekárske prehliadky v závislosti od veku a funkcie zamestnanca,
- odmeňovanie - mesačná mzda na osobný účet zamestnanca 12.deň v mesiaci + prémie,
- odmena za pracovnú pohotovosť.
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore slaboprúdová elektrotechnika - oznamovacia technika
Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore slaboprúdová elektrotechnika - elektronické počítačové systémy
Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore slaboprúdová elektrotechnika - automatizačná technika
bez požiadavky na odbornú prax
Ďalšie požiadavky: Vstupná lekárska prehliadka, vstupné psychologické vyšetrenie, odborné skúšky, odborný kurz v Strečne.
spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
Železnice Slovenskej republiky, Bratislava
Klemensova 8, Bratislava-Staré Mesto, 81361, Slovensko
Tel: +421332297424