Elektrikár - údržbár

11.06.2017 FERPLAST SLOVAKIA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Nesvady, okres Komárno, Novozámocká cesta 58, 94651,
Komárno
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- Montáž, nastavovanie a opravovanie elektrických častí priemyselných strojov a ostatných zariadení,
- údržba elektrických zariadení, elektroinštalácií a kontrolných systémov,
- údržba, servis, oprava elektrických, hydraulických a pneumatických zariadení,
- nahradzovanie a oprava chybných dielov.
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti.
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Elektrotechnika
aspoň 1 rok
Všeobecné spôsobilosti: pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
samostatnosť
technická gramotnosť
Ďalšie požiadavky: Skúšky podľa vyhlášky 508/2009 výhodou.
pozornosť
spoľahlivosť