Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Nitra, okres Nitra, Dolnočermánska 62, 94901,
Nitra
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Opatrovanie prijímateľov sociálnej služby a osoby zo zdravotným postihnutím, podávanie stravy a vykonávanie hygieny.
Ponúkaný plat:
od 500 do 650 EUR
Iné výhody:
Pracovný pomer na pracovnú zmluvu, sociálne poistenie, o 5 dní dodatkovej dovolenky naviac za rok, doplnková dôchodkové pripoistenie, príspevky na stravu, odmeny až do výšky funkčného platu.
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
Pracovný čas: od 6:00 do 14:00
Práca na zmeny: nepretržitý pracovný režim
Nočná práca: áno
Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie v odbore opatrovateľská starostlivosť v zariadeniach sociálnej starostlivosti a v zdravotníckych zariadeniach /ŠP/
aspoň 6 mesiacov
Ďalšie požiadavky: Pre základné vzdelanie je potrebné mať opatrovateľský kurz aspoň 220 hod.

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
BORINKA, Zariadenie sociálnych služieb Nitra
Dolnočermánska 62, Nitra, 94901, Slovensko
Tel: +4210377720124

Reaguj na ponuku