Skladník - 2 zmeny

14.05.2017 PMB Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Púchov
okres Púchov
Novonosická 503/5
02001

Púchov
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Prijmeme do dvojzmennej prevádzky skladníka, ktorého pracovnou náplňou bude:
- príjem materiálu a tovaru, jeho kontrola a zaskladnenie,
- balenie a expedícia výrobkov a tovarov zákazníkom (tvorba DL),
- vykonávanie fyzickej inventúry v sklade,
- v prípade potreby zastupuje vodiča pri rozvoze (Fiat Ducato do 3,5t) ,
- manipulácia s VZV,
- vychystávanie materiálu do výroby, skladové presuny a iné.
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
- Slovenská spoločnosť (tuzemské vlastníctvo), slovenský manažment,
- práca v mladom kolektíve v rozvíjajúcej sa a rastúcej spoločnosti,
- stravné lístky,
- príjemný kolektív.
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vodičské oprávnenie: Skupina B
Ďalšie požiadavky: - Hľadáme zodpovedného človeka s prozákazníckym prístupom,
- ovládanie práce s PC podmienkou,
- vyžadujeme zdravotný stav bez obmedzení pri výkone práce skladníka.

Kontaktovať budeme len uchádzačov vybraných na pracovný pohovor.
Vodičský preukaz:
Skupina: B