Pracovník ostrahy predajne KIK na Myjave

15.05.2017 ES Security, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Myjava, okres Myjava, M.R,Stefanika 12, 90701,
Myjava
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Ochrana proti drobným krádežiam na prevádzke KIK.
Ponúkaný plat:
dohodou
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
Pracovný čas: od 9:00 do 20:00
Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie
Preukaz odbornej spôsobilosti pre osoby poverené výkonom fyzickej ochrany a pátrania (typu „S“) alebo pre osoby poverené výkonom fyzickej ochrany, pátrania, odbornej prípravy a poradenstva a pre prevádzkovateľov (typu „P“) podľa zákona č. 473/2005 Z.z. o poskytovaní služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (zákon o súkromnej bezpečnosti) (§ 16)