Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Banská Bystrica
okres Banská Bystrica
Kuzmányho 5
97401

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pre nášho klienta z Trenčianskeho kraja hľadáme kandidáta, ktorý má prax vo výrobnej spoločnosti. Má prirodzenú schopnosť riadiť ľudí, rozhodovať a koordinovať priority. Je ochotný učiť sa nové veci, má vysokú úroveň zodpovednosti a samostatnosti. Vo svojej práci je dôsledný a je odolný voči stresu. Je to tímový hráč, ktorý má dobré komunikačné zručnosti.

Vašou úlohou bude:
- Koordinácia finančných úloh pre proces budgetu, forecastu (OWC, ROCE, CE).
- Sledovanie a analýza prevádzkových výsledkov vzhľadom k plánu na mesačnej, kvartálnej a ročnej báze.
- Správa investícií. Príprava finančných analýz, podkladov pre rozhodnutie o budúcich investíciách.
- Tvorba a zabezpečenie plnenia krátkodobých a dlhodobých cieľov oddelenia.
- Spolupracovať pri finančných auditoch spoločnosti a poskytovať odporúčania pre procesné vylepšenie.
- Vypracovávať štatistiky pre slovenské štátne orgány.
- Riadiť, organizovať a metodicky usmerňovať činnosť úseku Controllingu procesne a systémovo (SAP R3).
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
Náš zákazník ponúka:
- Prácu v stabilnej a perspektívnej spoločnosti.
- Letnú a vianočnú odmenu (13. plat).
- Výraznú podporu vzdelávania zamestnancov.
- Zaujímavý sociálny program, výbornú cenu stravovania.
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov Ekonomické vedy
Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov
rozhodovanie
Cudzie jazyky:anglický - vysoká: C1 a C2
Počítače: SAP - pokročilá
Ďalšie požiadavky: - Microsoft Excel - pokročilý.
- Microsoft PowerPoint - pokročilý.
- Microsoft Word - pokročilý.
- Znalosť nemeckého jazyka - výhodou.
komunikatívnosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
HOFMANN WIZARD s.r.o. - organizačná zložka Slovenská republika
Kuzmányho 5, Banská Bystrica, 97401, Slovensko
Tel: +421940727178