Účtovníčka

14.03.2017 SEDEAS s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Košice-Staré Mesto, okres Košice, Františkánska 3, 04001,
Košice
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pracovnou náplňou účtovníčky je v prevažnej miere samostatné a komplexné spracovanie pridelených účtovných agend v systéme podvojného účtovníctva.
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
Ponúkame prácu progresívne sa rozvíjajúcej spoločnosti, mladom, dynamickom a odborne sa rozvíjajúcom kolektíve, zaujímavé a motivačné finančné ohodnotenie, pružný pracovný čas v rámci pracovného fondu.
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
Pracovný čas: od 8:00 do 16:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
aspoň 2 roky
Všeobecné spôsobilosti: informačná gramotnosť
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
samostatnosť
finančná a ekonomická gramotnosť
osobnostný rozvoj
Počítače: Microsoft Word - elementárna
Microsoft Excel - elementárna
Microsoft Outlook - elementárna
Ďalšie požiadavky: Podmienkou pre obsadenie ponúkanej pozície sú súčasné teoretické vedomosti ako aj praktické znalosti z oblasti podvojného účtovníctva, miezd a personalistiky. Výhodou je ovládanie ekonomického programu Money S3, nie je však podmienkou. Dovoľujeme si Vás požiadať k životopisu a krátkemu sprievodnému listu pripojiť aj aktuálnu fotografiu z dôvodu pamäťovej fixácie konkrétneho uchádzača, vzhľad však nie je výberovým kritériom. Vzhľadom na počet prijatých žiadostí, budú kontaktovaní tí uchádzači u ktorých je predpoklad splnenia požadovaných výberových kritérií.
pozornosť
precíznosť (presnosť)
spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
SEDEAS s.r.o.
Dénešova 65, Košice-Sídlisko KVP, 04023, Slovensko
Tel: +421907415194

Reaguj na ponuku