Špecialista pre predaj poistných produktov a služieb

16.03.2017 Union poisťovňa, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Levice
okres Levice
Rozmarínová 6
93401

Ďalšie miesta výkonu práce:
Zlaté Moravce

Levice
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Odborný predajca pre predaj poistných produktov a služieb zodpovedá za prvý kontakt s klientmi, komunikuje s klientmi, uzatvára poistné zmluvy, ponúka produkty, poskytuje im informácie a rady o poistných produktoch a službách, operatívne rieši ich problémy. Vedie evidenciu svojich klientov.
- Poskytovanie poradenstva v oblasti kompletnej škály poistných produktov.
- Konzultácia a analýza potrieb klienta s následným návrhom vhodného riešenia pri výbere poistného produktu.
- Príprava poistných návrhov.
- Poskytovanie kvalitného servisu pre existujúcich aj potencionálnych klientov.
- Akvizičná činnosť - aktívne vyhľadávanie nových klientov.
- Práca s databázou individuálnych klientov.
- Spolupracovať s Union zdravotnou poisťovňou - ponuka prepoistenia do Union zdravotnej poisťovne.
- Práca na mandátnu zmluvu
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
- Práca v renomovanej spoločnosti so stabilným postavením na poisťovacom trhu siahajúcim 200 rokov dozadu,
- kompletné odborné zaškolenie,
- príjemné pracovné prostredie,
- flexibilný pracovný čas,
- neobmedzená výška finančného ohodnotenia,
- vzdelávací systém podporujúci osobný a kariérny rast,
- excelentné motivačné programy,
- finančné ohodnotenie včas,
- zaujímavé zamestnanecké benefity,
- výborný pracovný kolektív.

BONUS:
- pridelenie databázy klientov spoločnosti,
- získanie novej profesie.
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
bez požiadavky na odbornú prax
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
tímová práca
analyzovanie a riešenie problémov
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
samostatnosť
finančná a ekonomická gramotnosť
Ďalšie požiadavky: - Zaujímame sa o ľudí, ktorí majú chuť niečo dokázať, stále sa učiť a posúvať sa ďalej. O takých, ktorí chcú prijímať zodpovednosť za svoju prácu.
- Práca je vhodná pre uchádzačov, ktorí nemajú problém s komunikáciou a hľadajú možnosti sebarealizácie a kariérneho rastu v zaujímavej pracovnej oblasti.
cieľavedomosť
iniciatívnosť
spoľahlivosť
empatia
ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
asertivita