Pomocný murár pri stavbe

13.05.2017 Štefan Kuczman - DELTAKO

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Komárno
okres Komárno
Vnútorná okružná 2
94501

Komárno
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pomocné práce pri stavbe krbov.
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
- Kedy ste sa naposledy cítili príjemne v robote?
- Teraz je najlepšia šanca, aby ste sa pripojili k nášmu tímu. - Využite šancu, že môžete pracovať v malých tímoch vo výrobnej a stavebnej firme.
- My nielen sme hrdý na našu prácu, ale aj máme to radi.
- Pošlite nám Váš životopis ešte dnes na email
- Čaká Vás motivujúci plat a príjemné pracovné prostredie.
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie