Majster stavebnej výroby

18.03.2017 EURO-BUILDING, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Bratislava-Staré Mesto, okres Bratislava, Francúzskych partizánov 0, 80000,
Bratislava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- Zaškolenie a koordinácia skupiny stavebných robotníkov pri realizácií časti diela až do jeho ukončenia (napr. SDK priečky, strecha, obklady, dlažby, murárske práce, terénne úpravy a iné),
- organizovanie a zadelenie pracovníkov podľa harmonogramu výstavby jednotlivých stavieb,
- koordinácia prác, dodávok a služieb,
- objednávanie materiálu,
- zabezpečovanie plnenia výrobných úloh v termínoch, kontrola kvality a množstva vykonaných prác,
- zabezpečovanie a vykonávanie ďalších súvisiacich prác.
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
- Zázemie silnej a stabilnej spoločnosti
- Samostatná práca
- Služobný mobil
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
Pracovný čas: od 7:00 do 15:30
Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore stavebníctvo
Vodičské oprávnenie: Skupina B
Všeobecné spôsobilosti: vedenie ľudí
organizovanie a plánovanie práce
samostatnosť
Ďalšie požiadavky: - Schopnosť viesť pracovnú skupinu
- Znalosť čítania projektovej dokumentácie
spoľahlivosť
komunikatívnosť
Vodičský preukaz:
Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
EURO-BUILDING, a.s.
Podunajská 23, Bratislava-Vrakuňa, 82106, Slovensko
Tel: +421911665038

Reaguj na ponuku