Elektrikár/obsluha technologickej linky

15.03.2017 KSR - Kameňolomy SR, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Rajec, okres Žilina, Lom Baranova - Veľká Čierna 1, 01501,
Žilina
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Obsluha a opravy na technologickej linke.
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
Sociálny program, odmeňovanie.
Termín nástupu do práce:
31. 3. 2017
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
Stredné odborné vzdelanie
aspoň 1 rok
Osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (samostatný elektrotechnik) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1)

Osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (elektrotechnik na riadenie činnosti alebo na riadenie prevádzky) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1)
Vodičské oprávnenie: Skupina B
Ďalšie požiadavky: - Činnosť podľa § 22, 23 vyhlášky,
- vodičský preukaz sk. C výhodou,
- zváračský preukaz výhodou,
- strojnícky preukaz sk. 9 výhodou.
Vodičský preukaz:
Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
KSR - Kameňolomy SR, s.r.o.
Neresnícka cesta 3, Zvolen, 96001, Slovensko
Tel: +421415422048

Reaguj na ponuku