startgroup

Asistent/ka finančného odd. s aktívnym nemeckým jazykom

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava
Bratislava - Záhorská Bystrica

Pozícia / odvetvie

Administratíva

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti automobilového priemyslu, hľadáme Asistenta/ku finančného oddelenia s aktívnym nemeckým jazykom.

Náplň práce:

Telefonické hovory a korešpondencia so zákazníkmi a poskytovateľmi služieb
- Vytváranie pracovných zmlúv, dochádzok a dokumentov pre výpočet mzdy
- Vedenie dokumentácie pre vedenie spol.: kniha faktúr, pokladničná kniha, prehľad objednávok, vedenie správ, protokolov a pod.
- Odovzdávanie všetkých podkladov do učtárne, príprava faktúr
- Spolupráca s bankou, finančnými úradmi, sociálnou a zdravotnou poisťovňou, advokátskou kanceláriou, personálnymi agentúrami
- Preklad textov z nemeckého/slovenského jazyka
- Spracovanie žiadostí, preklady a spracovanie ponúk, potvrdzovanie objednávok, spracovanie výsledkov, informácií
- Príjem návštev, rezervácia leteniek a hotelov
- Pošta, skenovanie, kopírovanie, objednávky kancelárskych potrieb

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Zaujímavé finančné ohodnotenie
- Štandardné firemné benefity
- Práca v stabilnej, zahraničnej spoločnosti

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis v slovenskom a nemeckom jazyku. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- SŠ vzdelanie s ekonomickým zameraním výhodou
- Požadovaná prax 2 roky

Jazykové znalosti:
- Aktívna znalosť nemeckého jazyka je nevyhnutná (úroveň C1)

Osobnostné požiadavky:
- Schopnosť maximálnej samostatnosti, ale aj ochota pracovať v tíme