Rýchloservis, oprava hodín, predajca hodín, OC AVION Bratislava

24.03.2017 DGTIME s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
AVION Shopping park Bratislava
Bratislava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Predaj a servis hodín, remienkov a doplnkového tovaru.

- rýchlo oprava hodín ( výmena baterií, skúšky vodotesnosti, úpravy náramkov )
- predávanie hodín, kožených remienkov, doplnkov
Upresnenie platových podmienok:
1100 €/mes. (brutto)
Iné výhody:
- po zaškolení možnosť platového rastu
- stravné lístky
- istota dlhodobého zamestnania
- zaujímavá práca v špecializovanej predajni
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
termín nástupu, ihneď po zaškolení , prípadne dohodou

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
Ak ste pracovitý a učenlivý, nie je sa čoho obávať, všetko potrebné Vás v prevádzke naučíme, zaškolíme, budete mať podporu od skúsenejších kolegov. Práca je v príjemnom kolektíve.

- Práca s pokladňou, komunikácia so zákazníkmi, jazykové znalosti výhodou.
- Zodpovednosť, precíznosť, zručnosť, technicke myslenie
- Príjemné a profesionálne vystupovanie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Firma poskytujúca predaj a servis v oblasti hodinárskeho tovaru.
Oblasť pôsobenia:
Iné služby
Adresa:
DGTIME s.r.o.
Bulikova 5
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Martin Dugovic
Bulikova 5, Bratislava, 85104, Slovenská republika
Tel: 0948226236

Reaguj na ponuku