Pracovník v tlačiarni - Kníhviazač (NEMECKO)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Radebeul neďaleko Dražďan.
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1500 - 2000 EUR
    ▪ 2000 - 2300 EUR / Mesačne
    ▪ Uvedené rozpätie mzdy je v čistom (Netto) a prípadné nadčasy sú s príplatkom 25%.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Pre nášho klienta hľadáme až 24 knihviazačov, ktorých náplňou práce bude:

▪ Práca so strojmi v tlačiarenskej prevádzke (UV-Lack)
▪ Príprava materiálov, rezanie papiera, zhotovovanie knižných väzieb všetkých typov, skladanie, fóliovanie atď.
▪ Uloženie hotových balikov na palety podľa pokynov
▪ Miesto výkonu práce je v meste Radebeul neďaleko Dražďan.

Benefity a ďalšie výhody:

▪ Zaujímavá pracovná pozícia v Nemecku
▪ Pracovná zmluva uzatvorená priamo s nemeckou personálnou agentúrou podľa nemeckého pracovného práva, vrátane poistenia.
▪ Plat od 2000 EUR/mes v čistom, po odrátaní daní a poistenia.
▪ Ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom, ale platí si ho zamestnanec sám.

Informácie pre uchádzača:

▪ Práca je vhodná pre pracovníka, ktorý má dostatočné skúsenosti v danej oblasti, s minimálne mierne pokročilou znalosťou nemeckého jazyka.

▪ Svoje materiály prosím posielajte v slovenskom a nemeckom jazyku.
▪ Odpovedať budeme všetkým uchádzačom.
▪ Stručné zdôvodnenie prípadného zamietnutia zasielame len kandidátom, ktorí sa zúčastnia osobných pohovorov a požiadajú oň.

Všeobecne požadované znalosti:

▪ Podmienkou je prax v tlačiarni ideálne ako kníhviazač alebo odborný pracovník
▪ Podmienkou je aspoň mierne pokročilá úroveň nemčiny
▪ Dôslednosť, precíznosť (presnosť), manuálna zručnosť

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Jazykové znalosti:
    Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)