custom-banner

Java Developer. Buď súčasťou projektu pre vývoj zákazníckeho portálu

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Máte skúsenosti v oblasti Web a Java vývoja (Middleware)? Ponúkame Vám prácu v stabilnej zahraničnej spoločnosti, ktorá poskytuje komplexné IT služby.

Budete súčasťou projektu elektronizácie zákazníckych služieb a participovať na vývoji zákazníckeho portálu. Jedná sa o novú architektúru zákazníckeho portálu pre sieťových klientov, kde sa bude používať Content Management System AEM 6, WSO2 API Manager a Java Middleware, prostredníctvom ktorých bude realizované pripojenie k systému SAP IS-U.

Pracovná náplň:
- Vyvoj zákazníckeho portálu v Java.
- Analyzovanie požiadaviek klientov, posudzovanie možných rizík a s tým spojených technických problémov.
- Podieľanie sa na vytváraní technických špecifikácií.
- Odovzdanie ukončeného projektu klientom/testerom na otestovanie.
- Zisťovanie a opravovanie funkčných a bezpečnostných chýb v zdrojovom kóde.
- Odovzdanie hotového zákazníckeho portálu klientovi, projektovému manažérovi
- Poskytovanie technickej podpory klientom - po go live.

Požiadavky:
- VŠ vzdelanie (informatika)
- anglický a nemecký jazyk - aktívne
- prax na predošlej pozícii ako Senior Java Developer alebo Softvérový architekt
- skúsenosti v oblasti vývoja služby REST so Spring 4,
- znalosti nástrojov: Eclipse, Maven, Tomcat, Jenkins
- skúsenosť s rozhraním na SAP Systém
- know-how z prostredia energetiky (SAP IS-U)- výhodou
- agilný prístup (Scrum)- výhodou
- samostatnosť, zodpovednosť a aktívna účasť na riešení problémov

Výhody:
- využívanie najnovších technológií a spolupráca s klientmi z celého sveta
- tréningové programy
- možnosti osobného rozvoja a profesného rastu v medzinárodnej spoločnosti
- sociálny program pre zamestnancov spoločnosti
- mladý dynamický tím špecialistov
- flexibilná pracovná doba, možnosti home-office

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa
  • Vodičský preukaz:
    B