custom-banner

C# Developer - Košice

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Máte ročné skúsenosti na projektoch s programovaním v C#, .NET , Windows Forms, WPF? Ponúkame Vám možnosť rozbehnúť kariéru v stabilnej zahraničnej spoločnosti, ktorá poskytuje komplexné IT riešenia.
Ako súčasť tímu špecialistov budete súčasťou medzinárodných projektov počas ich celého životného cyklu. Od dizajnu projektu, komunikácie so zákazníkom, po realizáciu a odovzdanie projektu zákazníkovi.

Pracovná náplň:
- analýza požiadaviek, dizajn a realizácia aplikácií podľa požiadaviek zákazníka
- aktívna komunikácia so zákazníkom
- vývoj .NET C# platformy a komunikácia so SAP pomocou Web Services
- chápanie ASP.Net Page Life Cycle, WCF a WebServices, databáz a databázových konceptov, využívanie SQL

Požiadavky:
- ročné skúsenosti na projektoch s využívaním C#, .NET , Windows Forms, WPF
- anglický jazyk - aktívne
- skúsenosti s MS SQL, NHibernate, ASP.net
- znalosť administrácie MS SQL - základy
- výhodou je znalosť (Powershell – základy, SAP - základy, SharePoint – základy, nemeckého jazyka - aktívne)
- samostatnosť, rozhodnosť a aktívne riešenie problémov

Výhody:
- využívanie najnovších technológií a spolupráca s klientmi z celého sveta
- tréningové programy
- možnosti osobného rozvoja a profesného rastu v medzinárodnej spoločnosti
- sociálny program pre zamestnancov spoločnosti
- mladý dynamický tím špecialistov
- flexibilná pracovná doba, možnosti home-office

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa
  • Vodičský preukaz:
    B

Iné znalosti:

.NET, C#, SQL