Obchodný zástupca

27.03.2017 GRAFID, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí,
- pravidelná návšteva a starostlivosť o stálych zákazníkov podľa stanoveného týždenného plánu návštev,
- tvorba týždenného plánu návštev,
- zabezpečovanie rastu predaja vo zverenom regióne,
- vedenie obchodných stretnutí,
- aktívna tvorba cenových ponúk pre zákazníkov,
- prijímanie objednávok, vedenie potrebnej dokumentácie,
- technické poradenstvo pre zákazníkov,
- sledovanie vývoja trhu a konkurencie,
- reporting.
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
- zaujímavá a samostatná práca
- motivujúce finančné ohodnotenie
- priestor pre sebarealizáciu, osobný a profesný rast
- pracovné zázemie vrátane služobného auta, mobilu, PC
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
14.4.2017
Druh pracovného pomeru:
hlavný, živnosť

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (začiatočník)
Iné znalosti:
Fakturácia, Hospodárska korešpondencia, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word, Skladové hospodárstvo
- skúsenosti s prácou obchodného zástupcu v oblasti IT, predaj kancelárskej techniky, tonery cartridge,
- prax s predajom spotrebného materiálu pre tlačiarne, kopírky a faxy,
- výborné vyjednávacie, obchodnícke a komunikačné schopnosti,
- prehľad v obore,
- samostatnosť pri riešení zadaných úloh,
- flexibilita, iniciatíva, zodpovednosť a precíznosť,
- profesionálne vystupovanie.
Vodičský preukaz:
Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Firma GRAFID, s.r.o. je mladá, úspešne sa rozvíjajúca spoločnosť na Slovenskom trhu. Zameraná na predaj spotrebného materiálu pre kanceláriu, výrobu a sklad. Medzi naše ďalšie zamerania patrí distribúcia IT, priemyselné skenovanie a tlač v zastúpení celosvetovo uznávaných značiek ako DATALOGIC, MOTOROLA, ZEBRA, HONEYWELL a zákazková výroba priemyselných etikiet.
Oblasť pôsobenia:
Predaj tovaru konečnému spotrebiteľovi (napr. supermarkety, rôzne typy obchodov)
Adresa:
GRAFID, s.r.o.
Pod hájom 1090/63
Dubnica nad Váhom
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Pod hájom 1090/63, Dubnica nad Váhom, 018 41, Slovenská republika
Tel: 0911 538 488

Reaguj na ponuku