KNIHÁR, viazač kníh, tlačiar - 2100 € v čistom - netto - Nemecko - Radebeuel

23.07.2017 Humanus Personalservice GmbH

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Viazači kníh, tlačiari - spracovanie tlače, na skladanie, zošívanie, dierovanie, so znalosťami nemeckého jazyka.
Prevádzka stroja (UV lak), 3-zmeny, 01445 Radebeul, v blízkosti česko-nemeckých hraníc

Európska únia, Nemecko
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Viazači kníh, tlačiari - spracovanie tlače, na skladanie, zošívanie, dierovanie so znalosťami nemeckého jazyka.
Ponúkaný plat:
od 2100 do 2200 EUR
Upresnenie platových podmienok:
Firma Humanus - Personálna agentúra hľadá knihárov, viazačov kníh, tlačiarov.
Prosíme o zaslanie životopisu podľa možností v nemeckom (slovenskom) (CV) jazyku na e-mail:
jancova @ humanus-personalservice.de
Telefón: 0049 162 403 4424
Hlavný pracovný pomer na nemeckú pracovnú zmluvu, 160 hodín s možnosťou nadčasov, viac ako 40 hodín nadčasov je 25 % príplatok
Nadpriemerné platové hodnotenie.
Žiadne časové kontá.
Iné výhody:
Zabezpečenie ubytovania v blízkosti zamestnávateľa, ide o jednolôžkovú izbu
s kúpeľňou, kuchyňa je spoločná. Prístup na internet.
Termín nástupu do práce:
od 10.7.2017
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
Nemecký jazyk (stredne pokročilý)
Iné znalosti:
neuvedené
Vodičský preukaz:
Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Humanus. Der Name ist Mission. Unsere Art der Personaldienstleistung sieht ihre Aufgabe in der fairen Überlassung von Arbeitskräften aus Europa. Wir sind aktuell Arbeitgeber für über 100 Menschen.
Über unsere Büros im EU-Ausland finden wir überall geeignetes Fachpersonal. Zugeschnitten auf Ihre individuellen Bedürfnisse bilden wir Kandidaten weiter. Namhafte mittelständische Unternehmen nutzen unsere Erfahrung in der Rekrutierung von qualifiziertem Fachpersonal für Industrie und Handwerk.
Dabei übernehmen wir bewusst Verantwortung sowohl gegenüber Bewerbern als auch gegenüber Unternehmen. Unser Know-how, Kompetenz und die Begeisterung für unser Tun, macht unsere Expertise so überzeugend.
Adresa:
Humanus Personalservice GmbH
Wurzburger Strasse 7
Nordlingen
Nemecko
Kontaktné údaje:
Zuzana Jancova
Wurzburger Strasse 7, Nordlingen, 86720, Nemecko
Tel: 0049162 403 4424

Reaguj na ponuku