Teamleader tímu disponentov s aktívnou nemčinou (Senec)

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Vedenie niekoľkočlenného tímu disponentov, ale i práca disponenta:
  • starostlivosť o rozvoj tímu, vybavovanie základnej personálnej agendy
  • zodpovedný za celkový výkon oddelenia
  • zabezpečovanie tovaru v potrebnom množstve, kvalite a čase
  • sledovanie a kontrola stavu objednávok
  • kontrola rozdielu množstva - objednávka vs. faktúra
  • zasielanie upomienok v prípade omeškania dodávky
  • riešenie eskalačných prípadov, prípadná eskalácia nadriadenému
Upresnenie platových podmienok:
Pre logistickú spoločnosť v Senci hľadáme nemecky hovoriaceho teamleadra disponentov, ktorý má skúsenosti v logistike a viedol tím disponentov.
Benefity a ďalšie výhody:
  • štandardné firemné benefity
  • výkonový bonus
  • prípadne po dohode príspevok na cestovanie
  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • VZDELANIE: stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. alebo II. stupňa
  • JAZYKOVÉ ZNALOSTI: nemecký jazyk (aktívne, slovom aj písmom)
  • POČÍTAČOVE ZNALOSTI: Microsoft Office - mierne pokročilý
  • PRAX: ako disponent / operatívny nákupca min. 2 roky
  • OSOBNOSTÉ PREDPOKLADY A ZRUČNOSTI: výborné komunikačné schopnosti, efektívnosť a logické myslenie, samostatnosť pri práci a zároveň tímový duch - skúsenosť s vedením tímu nutná, shopnosť a ochota rýchlo sa učiť