startgroup

Key account manager

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Banskobystrický kraj; Banská Bystrica
Banská Bystrica

Pozícia / odvetvie

Obchod

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta , ktorý pôsobí v oblasti telekomunikácií, hľadáme vhodného kandidáta na obsadenie pozície Key Account Manager.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: - Analyzovať potreby potencionálnych firemných zákazníkov
- Prezentovať a predávať komplexné riešenia produktov a služieb
- Zodpovedať za plnenie plánu predaja prostredníctvom zazmluvnenia nových zákazníkov
- Pripravovať obchodné ponuky a riešenia na základe zverených kompetencií
- Aktívne participovať na obchodných jednaniach v rámci skupiny a príbuzných spoločností a podieľať sa na spracovaní ponúk
do tendrov v rámci SK a CZ
- Monitorovať konkurenčné aktivity na trhu a navrhovať opatrenia pre úspešnú akvizíciu firemných zákazníkov
- Uzatvárať v mene zamestnávateľa zmluvné vzťahy s novými firemnými zákazníkmi podľa podmienok a postupov stanovených
zamestnávateľom
- Zodpovedať za budovanie a udržiavanie profesionálnych obchodných vzťahov s vybranými kľúčovými firemnými zákazníkmi
- Identifikovať priestor pre potenciálne príležitosti predaja a zodpovedať za splnenia obchodných cieľov v rámci zverenej
databázy firemných zákazníkov
- Spolupracovať s ostatnými oddeleniami spoločnosti za účelom riešenia zákazníckych požiadaviek a ich po predajnej podpory
- Viesť pravidelné operatívne jednania s firemnými zákazníkmi

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoje CV v slovenskom aj anglickom jazyku. Na pohovor budú pozvaní len vybraní kandidáti, ktorí budú spĺňať požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Požadované vzdelanie a prax- stredoškolské/ vysokoškolské vzdelanie
- min.3 roky praxe v obchode, prax v oblasti IT prípadne telekomunikácií výhodou.
Jazykové požiadavky- aktívna znalosť Anglického jazyka.