Lean logista / konzultant junior (cestovanie v rámci SR,ČR, AT a DE) - nárok na cestovné náhrady (diéty)

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • spolupráca na projektoch: optimalizácia logistických procesov, zavádzanie alebo zefektívňovanie LEAN v medzinárodných výrobných spoločnostiach pod vedením mentora
  • využívanie LEAN nástrojov (SMED, Poka-Joke, Takt Time, 5S, Cycle Time, Just in Time, a pod.)
  • komunikácia so zákazníkmi
  • reporting a spracovávanie príslušnej dokumentácie nadriadenému
  • časté pracovné cesty v rámci EÚ (SK, ČR DE, AT)
Upresnenie platových podmienok:
Do medzinárodnej spoločnosti hľadáme šikovného konzultanta / lean logistu juniora, ktorý optimalizuje a nastaví logistické procesy vo výrobných spoločnostiach. Potreba znalosti NJ
Benefity a ďalšie výhody:
  • vzdelávanie v soft skills
  • zaujímavé finančné benefity
  • mobilný telefón
  • notebook
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Všeobecne požadované znalosti:
  • VZDELANIE: vysokoškolské I. II. alebo III. stupňa (odbor priemyselné inžinierstvo výhodou)
  • POČÍTAČOVE ZNALOSTI: Microsoft Office - pokročilý
  • JAZYKOVÉ ZNALOSTI: nemecký jazyk slovom aj písmom
  • VODIČSKÝ PREUKAZ: typ B
  • OSOBNOSTÉ PREDPOKLADY A ZRUČNOSTI: znalosť LEAN nástrojov, výborné komunikačné a analytické schopnosti, proklientsky prístup, tímový hráč, flexibilita a ochota cestovať aj na týždňové pracovné cesty