Obchodný zástupca - Žilina

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • akvizícia nových zákazníkov, starostlivosť o existujúcich zákazníkov
  • vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
  • spolupráca pri tvorbe obchodnej a finančnej stratégie
  • plánovanie, organizovanie a vedenie jednotlivých obchodných rokovaní
  • analyzovanie zákazníckych potrieb a následné vytváranie obchodných ponúk
  • pravidelné reportovanie dosiahnutých obchodných výsledkov
  • aktívna podpora v rámci marketingových aktivít
Upresnenie platových podmienok:
Pre medzinárodnú spoločnosť hľadáme šikovného obchodného zástupcu s anglickým alebo nemeckým jazykom.
Benefity a ďalšie výhody:
  • práca v mladom kolektíve
  • možnosť kariérneho rastu
  • firemné vzdelávania
  • služobný telefón
  • notebook
  • pružná pracovná doba
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • VZDELANIE: SŠ s maturitou, VŠ I. a II. stupňa
  • JAZYKOVÉ ZNALOSTI: anglický alebo nemecký jazyk (úroveň B1)
  • POČÍTAČOVÉ ZNALOSTI: Microsoft Office (Excel) - pokročilý
  • VODIČSKÝ PREUKAZ: typ B
  • OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY: vynikajúce komunikačné schopnosti, obchodný duch, výborné prezentačné a negociačné schopnosti, proaktívny a zodpovedný prístup, spoľahlivosť, schopnosť plánovať a organizovať, prozákaznícky prístup
  • PRAX: min. 1 rok